MS Project

Kurz je zaměřen na seznámení s analytickým a reportingovým nástrojem Power BI. Umožňuje tak uživatelům rychle analyzovat velká množství dat z různých databází nebo zdrojů. Součástí kurzu je úvod do jazyka DAX, který umožňuje vytvořit velmi pokročilé analytické řešení, daleko nad rámec klasického prostředí  MS Excel. Kurz se věnuje i přípravě dat v prostředí PoweQuery. Pomocí standardních funkcionalit Power BI, tak dostanete Váš reporting snadno na novou úroveň.

Délka kurzu: 1 den

Osnova kurzu

Popis aplikace
Napojení na data
Živé připojení
Importy
Import z PowerPivot datového modelu
Práce s PowerQuery
Zdroje dat
Relace
Tvorba datového modelu
Tvorba a práce s kalendářem
Kategorizace dat
Hierarchie
Funkce jazyka DAX
Míry
Vizualizace
Grafy
Drillování dat
Filtry
Možnosti publikování

Novinky na email

Přihlášení